Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

Goriot Baba

Goriot Baba

      Goriot Baba   Balzac   Balzac; aşk ve paranın zorlu mücadelesini gözler önüne seriyor…     ...Devamı ?

Suç ve Ceza

Suç ve Ceza

      Suç ve Ceza   Dostoyevski   İşlenen bir cinayet ve acı veren sonuçları… ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Aşk Acısı

Toplam 0 yorum  |  Bölüm: Aşk Dizisi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Aşk Acısı  Aşk Dizisi  Romantik  Kitap  

 
 
 
 
 
Aklınızı başınızdan alacak bir “Aşk Dizisi” başlıyor. İlk olarak dört kitapla açılacak olan dizinin her bir kitabında birbirinden bağımsız, heyecanlı ve romantik bir aşk hikâyesi sizleri bekliyor. Garanti ediyoruz ki “Aşk Dizisi” özellikle genç kızların ve bayan okuyucuların geniş çapta hayranlığını kazanacak.
 
 
 
 
 
AŞK ACISI

Margaret Carroll

Kit sonunda hayatının aşkını buldu,
Ama o iki hafta sonra bir başka kadınla evleniyor.
Karma böyle bir şeydir işte!
 
Kit McCabe New York’un en ünlü gelin dergisinde editör olmasına rağmen özel hayatında romantizmden çok kötü bir karmanın etkileri vardı. Fakat bu Wall Street’in yükselen yıldızı yakışıklı, eğlenceli ve nişanlı Mark Dawson III ile aynı taksiyi paylaşana kadar sürdü...
 
Mark Dawson’ın riskli bir işi olabilirdi ama değer yargılarına olan bağlılığı derindi. Evliliğinin bir yanlış olduğunun farkındaydı ama kaçarak nişanlısını üzmek ve kariyerine zarar vermek istemiyordu. Tüm bunları daha da zorlaştıran ise Kit’in düğün hazırlıklarını çalıştığı gelin dergisinde yayımlanacak kapak öyküsü için adım adım takip ediyor olması ve Mark’ın gözlerini ondan ayıramıyor oluşuydu. Düğüne iki haftadan az kalmışken artık hislerini çevreden ve kendilerinden saklayamaz olmuşlardı.
 
Margaret Carroll bir New York’lu. George Washington Üniversitesi’nden mezun. Londra, New York, Washington, D.C. ve Santa Fe, New Mexico şehirlerinde yaşadı. Uluslararası lüks geziler konusunda uzmanlaştığı yayıncılık ve halkla ilişkiler alanlarında çok iyi bir kariyer edindi. Evlenip anne olarak hayatının en ödüllendirici deneyimine girişene kadar işi onu dünyanın çeşitli yerlerine götürdü. Carroll ailesi İskoç Teriyeri köpekleri Buddy ile Michigan’da yaşamaktadır.

 
THE WRITE MATCH
AVALON BOOKS
AŞK ACISI
Yayınlayan: Dionis Yayınları
Sayfa:  240 sayfa
Ebat: 13,50 cm x 21,00 cm
Yayın tarihi: Haziran 2011
Isbn: 978-605-5433-39-0
Barkod no: 9 786055 433390
Fiyatı: 7,90TL
 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık