Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

Eugenie Grandet

Eugenie Grandet

    Eugenie Grandet   Balzac   Balzac sevilen romanında cimrilik ve aç gözlülüğü işliyor. ...Devamı ?

Butik Oteller Kitabı 2007

Butik Oteller Kitabı 2007

      Tatile veya iş seyahatine çıkmadan önce herkesin mutlaka okuması gereken gerçek bir kaynak olma özelliği taşıyor. “Bu yaz nereye gideyim?” veya “iş seyahatlerimde ev konforu nerede bulurum?”     ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Aşk Şarkısı

Toplam 0 yorum  |  Bölüm: Aşk Dizisi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Aşk Şarkısı  Aşk Dizisi  Romantik  Kitap  

 
 
 
 
 
Aklınızı başınızdan alacak bir “Aşk Dizisi” başlıyor. İlk olarak dört kitapla açılacak olan dizinin her bir kitabında birbirinden bağımsız, heyecanlı ve romantik bir aşk hikâyesi sizleri bekliyor. Garanti ediyoruz ki “Aşk Dizisi” özellikle genç kızların ve bayan okuyucuların geniş çapta hayranlığını kazanacak.

 
 
 
 
AŞK ŞARKISI

Wilma Fasano
 
Çarpıcı bir aşk hikâyesi...

Aşkı Yeni Zelanda sahillerinde keşfedin!
Judy Gallant, Bangor, Maine’deki işinden süresiz izin alarak Yeni Zelanda sahillerinde bir aşk romanı yazmayı planlar. Judy’nin ona aşırı düşkün ve korumacı olan babası kızına göz kulak olması için Jon Brown’ı işe alır. Ancak kızının bundan haberi olmayacaktır.
 
Judy kendini heyecanlı bir macera yerine tesadüfler zinciriymiş gibi görünsede şüpheli bir şekilde devamlı karşısına çıkan Jon Brown ile kapana kıstırılmış bulur. Doğal olarak Jon ona yardımcı olmaya çalışsa da öyle anlar olur ki Judy onun çok rahatsız edici olduğunu düşünür. Ama sonra aralarında büyüyen bir yakınlık başlar. Jon sadece Judy’nin iyiliği için çabalarken bir yandan da kendi yazdığı aşk şarkılarıyla onu büyülemektedir. Acaba Judy gerçek hislerini ve aynı zamanda da aşkı keşfedebilecek mi?
 

Wilma Fasano Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’nın farklı eyaletlerinde ve kasabalarında yaşadı. İskoçya, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya uzun seyahatler yaptı. Uzun yıllarını lisede İngilizce öğretmenliği yaparak geçirdi. Yürüyüş yapmaktan, golf oynamaktan, açık hava faaliyetlerinden ve tabii romantizm yazmaktan hoşlanır.
 
 
LOVE SONG
AVALON BOOKS
AŞK ŞARKISI
Yayınlayan:
Dionis Yayınları
Sayfa:  208 sayfa
Ebat: 13,50 cm x 21,00 cm
Yayın tarihi: Haziran 2011
Isbn: 978-605-5433-42-0
Barkod no: 9 786055 433420
Fiyatı: 7,90TL
 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık