Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

İki Şehrin Hikayesi

İki Şehrin Hikayesi

      İKİ ŞEHRİN HİKÂYESİ     Charles Dickens     İki şehrin ve iki erkeğin epik hikâyesi... ...Devamı ?

Süper Bulmaca&Zeka oyunları 4

Süper Bulmaca&Zeka oyunları 4

     Bulmacaseverlere müjde…. ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Alaçatı Rehberi 2010

Toplam 0 yorum  |  Bölüm: Gezi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Alaçatı Rehberi  Gezi rehberi  Alaçatı  Kitap  

Alaçatı Rehberi 2010
 
 
Türkiye’nin en popüler tatil beldesi Alaçatı’yı rehbersiz gezmeyin!
 
 “Butik Oteller Kitabı’’ ve “Konaklama Evleri Kitabı”nın yayımcısı Grup Yayıncılık tarafından hazırlanan rehber çok titiz bir çalışmanın ürünü oldu.
 
 Bu rehberle gezin, Alaçatı keyfinizi katlayın!
 
 
 
Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan “Alaçatı Rehberi 2010”un içerisinde,Alaçatı’nın en güzel 42 butik oteliyle, 12 restoran ve 6 sörf merkezinin tanıtım sayfalarına yer verildi.
 
Konumu, ulaşımı, coğrafyası, tarihi bilgilerin yanı sıra, yeme-içme adresleri, windsurf merkezleri, çevrede gezilebilecek yerler, etkinlikler, Alaçatı’nın kültür-sanat hayatı, alışveriş olanakları okura aktarılıyor.
 
 Alaçatı’nın geçmişinden günümüz konaklama ve eğlence tesislerine, gezilecek yerlerinden bölgesel yemeklerine, mitolojik efsanelerinden rüzgar değirmenlerine kadar her ayrıntıyı bulabilecek, bölgesel bilgi ve fotoğraflara çok kolay ulaşacaksınız.
 
Rehberde bölge ile ilgili her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar bulacak ve kendi kendinize; “acaba yapamadığım bir şey kaldı mı?” diye sormayacaksınız...
 

Son yıllarda Türkiye’nin ve aynı zamanda da Dünya’nın en popüler tatil beldelerinden biri haline gelen Alaçatı geçmişi günümüze tüm doğallığı ile aktaran şirin bir belde. 90’a yakın butik oteli, taş ve cumbalı evleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları, bölgenin yerel mimarisine sadık kalınarak dekore edilmiş restoranları, cafe-barları, plaj ve plaj-kulüpleri dışında, Türkiye’ye Windsurf sporunu sevdiren, dünya ve Avrupa Windsurf Şampiyonaları’na ev sahipliği yapan organizasyonlarla tanınıyor.

Yaz sezonunda yaklaşık 80 bin kişinin ziyaret ettiği ve elit kesime hitap eden bu tatil beldesi için, “Alaçatı Rehberi” bu yıl Grup Yayıncılık tarafından yayına hazırlandı. 
 
 
Kitap Adı: Alaçatı Rehberi 2010
Editör & Metin Yazarı: Bülent Ülger-İlknur Akgül Ardıç 
Kapak Tasarımı: Ömer Uludağ-Murat Kars
Yayın Tarihi: Mayıs 2010
Isbn: 978-975-01780-8-5
Barkod: 9 789750 178085
Sayfa: 256
Ebat: 12 x 22 cm 
Türkçe & İngilizce


 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık