Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

KRAL BULMACA 2

KRAL BULMACA 2

        Kral Bulmaca serisine bir yenisi daha eklendi...   Dolu Dolu 144 Sayfa Özel Baskı ve Özel Cilt ...Devamı ?

Babalar ve Oğullar

Babalar ve Oğullar

      Babalar ve Oğullar   Ivan Turgenyev   19. yüzyıl ortalarnda Rusya’nın değişen değer yargıları… ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Alternatif Konaklama Evleri 2012

Toplam  yorum  |  Bölüm: Gezi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Alternatif Konaklama Evleri 2012  Gezi rehberi  


 

Huzurlu, konforlu, sıcak, mütevazi ve samimi bir tatil isteyenlerin elinden düşüremeyecekleri rehber !

 

 

Tatil rehberi denilince akla gelen ilk kaynak olan, turizm yayınlarının saygın rehberi “Butik Oteller Kitabı”nın hazırlayıcısı ve yayıncısı Grup Yayıncılık tarafından, bu yıl dördüncü sayısı çıkartılan ALTERNATİF KONAKLAMA EVLERİ 2012 raflardaki yerini aldı.

Tatil hayallerini kalabalıklardan uzakta, sıcak, samimi, rahat ve bir o kadar da keyifli bir ortamda, muhteşem bir doğa içerisinde gerçekleştirmek isteyenler, bu isteklerini, oda sayıları sınırlı, birbirinden şirin ve küçük işletmelerde, hesaplı bir bütçe ile gerçeğe dönüştürebilirler. “Peki nerede bu işletmeler?” derseniz, Türkiye’nin dört bir yanındaki bu şirin işletmeleri, isimleri, bilgileri ve görselleri ile ALTERNATİF KONAKLAMA EVLERİ 2012’nde bulabilirsiniz.

 

Bu özel kitapta, kendilerine has mimarileriyle, özenle inşa edilmiş yapılarda konaklamanın keyfini yaşayabileceğiniz, doğa ile buluşabileceğiniz; misafirlerinin konforunu, rahatını ve mutluluğunu her şeyin üzerinde tutan, konuklarını evlerinde hissettirmeyi amaç edinmiş aile işletmelerini bulacaksınız.

 

ALTERNATİF KONAKLAMA EVLERİ 2012’de hem kafa dinlemek isteyenlere hem de otele bağlı kalmak istemeyen keşifçi ruhlara hitap edecek, alternatifi bol birçok işletmeye yer veriliyor. Rehberde her zevke, her isteğe ve her türlü soruya cevap verecek nitelikteki içeriğin yanı sıra, birbirinden güzel fotoğraflar da yer alıyor.

 

 

Klişeleşmiş tatil anlayışını kökünden değiştirmeyi hedefleyen ALTERNATİF KONAKLAMA EVLERİ 2012, keşfedeceğiniz bu yeni dünyanın müdavimi olacağınızı da müjdeler nitelikte.

 

Cebinize ve ruhunuza hitap eden konaklama evlerinden, bütçenize ek bir katkı daha sağlamak adına, kitabın içinde indirim kuponları da yer alıyor. Böylece, ALTERNATİF KONAKLAMA EVLERİ 2012’nin içerisinde bulunan, hem mimarisi hem de dekorasyonu ile özgün ve göz dolduran otel, bungalov, pansiyon, dağ ve yayla evleri, hostel ve konuk evlerine çok daha avantajlı olanaklarla misafir olabileceksiniz.

 

Siz de büyük şehirlerin kalabalığından yorulduysanız; huzuru bulacağınız sıcak, samimi, mütevazı, bir o kadar da konforlu aile işletmeleriyle tatilinizin tadını çıkartabilir, tadı damağınızda kalacak taptaze lezzetler, pırıl pırıl denizler ve sahillerle tanışabilir ve tatilinizi unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

 

Grup Yayıncılık olarak; alternatif tatil arayışında olanların başucu rehberi ALTERNATİF KONAKLAMA EVLERİ 2012 ile, bu keyifli rehberin dördüncü baskısını sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Yayımlayan: Grup Yayıncılık
Editör & Metin Yazarı: Gizem Kumral
Sayfa: 322
Ebat: 12x22 cm
Türkçe & İngilizce
Yayın tarihi: Ağustos 2012
ISBN:  978-605-5433-63-5
Barkod: 9 786055 433635
Fiyatı: 16,90 TL
Baskı Adeti: 5.000
 
 
 
SİPARİŞ VE BİLGİ İÇİN:
Tel: (0212) 438 02 20-21
Fax: (0212) 438 20 09
 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık