Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

Al Kalbimi İçinde Sen Varsın

Al Kalbimi İçinde Sen Varsın

  Al Kalbimi İçinde Sen Varsın"… ‘Sevgi paylaştıkça çoğalır’ sözünden yola çıkan Mustafa Nafiz Karagözoğlu, “İnsanlığın sevgi tarlasına ben de birkaç şiir eklemek istedim.” diyor. ...Devamı ?

Goriot Baba

Goriot Baba

      Goriot Baba   Balzac   Balzac; aşk ve paranın zorlu mücadelesini gözler önüne seriyor…     ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Butik Oteller Kitabı 2008

Toplam 0 yorum  |  Bölüm: Gezi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Buitik Oteller Kitabı  Gezi Rehberi  Kitap  

Butik Oteller Kitabı 2008
 
 
Alternatif tatil arayışında olan, büyük otellerin kalabalığından kaçan, daha küçük ve samimi konaklama adreslerini tercih edenler için hazırlandı.
 
Yıl boyunca yanınızdan ayıramayacağınız tatil kaynağınız
 
Ailesiyle, arkadaşlarıyla, sevdiği insanla veya tek başına özgürce tatil yapmak isteyen ve kendini evindeymiş gibi hissetmekten hoşlananlar için 5-30 odalı, toplam 189 işletme ve gezginlere çevreyi tanıtmayı amaçlayan bölge tanıtımları, kitabın içeriğini oluşturuyor. Geçen sene verilen ve otellerde farklı oranlarda indirim sağlayan “PRESTIGE CARD”, bu sayıda da Butik Oteller Kitabı okuyucularına armağan edilecek. Kendine has tarzı, farklı dekorasyonu, tarihi ve doğal kimliği, taptaze, organik yemekleri, enfes manzarası ve konumu, kedileri-köpekleri-ördekleri-atları, benzersiz bir eğlence ve dinlence anlayışı, sıcak-samimi personeli olan 189 otel, tatilini unutulmaz kılmak isteyenler için seçildi. Yeni kitaptaki en önemli yeniliklerden biri de gittiğiniz bölgede ve otellerde işinizi kolaylaştıracak küçük ipuçlarının yer aldığı yazılara yer verilmesi…
 
BUTİK OTELLER KİTABI 2008 ilk kitaba ek olarak, otellerin yer aldığı bölgelere daha kolay ulaşım sağlamak için “harita” ve “bölge girişleri” ile pratikleştirildi.  Her yöreye özgü kültür gezileri, yeme-içme önerileri ve alternatif oluşturabilecek yorumların da yer aldığı BUTİK OTELLER KİTABI 2008, tatil anlayışını büyük oteller ve kalabalık tatil köylerinden uzaklaştırmayı başarmış, butik konaklama adreslerinde kendini “özel” ve “kaybolmamış” hissetmek isteyenlere hitap ediyor. 
 
 
Kitap Adı: Butik Oteller Kitabı 2008
Editör & Metin Yazarı: İlknur Ardıç
Kapak Tasarımı: Tuncay Yılmaz
Yayın Tarihi: Mayıs 2008
Isbn: 978-975-01780-1-6
Barkod: 9 789750 178016
Sayfa: 440
Ebat: 12 x 22 cm 
Türkçe & İngilizce

 

 


 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık