Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

Sefiller

Sefiller

     SEFİLLER    Victor Hugo   Victor Hugo'nun, geçmişinden kurtulmaya niyetli kaçak bir mahkumun hikâyesi... ...Devamı ?

Beyaz Diş

Beyaz Diş

    Beyaz Diş   Jack London   Yarı kurt, yarı köpek, Beyaz Diş hem doğanın hem de insanın vahşetini öğrenir. ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Butik Oteller Kitabı 2011

Toplam 0 yorum  |  Bölüm: Gezi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Butik oteller Kitabı  Gezi rehberi  Kitap  

 
 
 
Tatil Anlayışına Yeni Bir Anlam Kazandıran “Butik Oteller Kitabı  2011” Çıktı…
 
Büyük otellerin kalabalığından kaçarak aileniz, arkadaş grubunuz ya da tek başınıza özgürce konaklayacağınız, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz samimi ortamlar bu rehberle sizi bekliyor.  
 
 
 
Doğa ile iç içe; konfor, huzur ve eğlenceyi bir arada yaşamak isteyen tatil severlerin başucu rehberi “Butik Oteller Kitabı 2011”  çıktı 
 
2006 yılından bu yana, sürekli yenilenen içeriği ile Türkiye’deki en özel butik otelleri araştıran Grup Yayıncılık, bu yıl da yeni baskısıyla raflarda yerini aldı.
 
Ayrıca web sitemiz www.butikoteller.com.tr sayesinde çok daha fazla kişiye ulaşmanın gururunu da yaşıyoruz.
 
Her biri okuyucu için özenle seçilmiş, mükemmel bir tatil için aranılan her özelliğe sahip 249 işletme, tatil bölgelerine göre ayrılmış şekilde sıralanıyor. Rehber, bölgeler hakkında içerdiği detaylı bilgilerle seçim yapmayı kolay hale getirerek, okuyucunun oteller ile ilgili merak ettiği her konuyu yalın ve samimi bir dille açıklıyor. Oda sayısından, fiyatlara, yemek mönüsünden, internet hizmetine kadar ayrıntılı bilgileri içeren “Butik Oteller Kitabı 2011” bütün soru işaretlerine yanıt verecek nitelikte.
 
 
Artık “Butik Oteller Kitabı” için bir klasik haline gelen ve otellerde farklı oranlarda indirim sağlayan PRESTIGE CARD bu yıl da okuyuculara armağan edilecek. Böylelikle hayalini kurduğunuz tatili en avantajlı haliyle gerçekleştireceksiniz.
 
“Butik Oteller Kitabı” herkese, her zevke ve her keseye uygun seçenekleriyle, tatil rotası belirleyeceklerin ellerinden bırakamayacakları bir rehber. Grup Yayıncılık olarak amacımız; yurdumuzun cennet köşelerinde yer alan; kendilerine has tarzı, özgün mimarileri, enfes manzaraları ve romantik atmosferleriyle size unutulmaz bir tatil yaşatacak otelleri tanıtmak. “Butik Oteller Kitabı 2011”nda her türlü beklentiye karşılık veren, huzurla eğlencenin bir arada bulunduğu, özgür ruhlu gezginlerden, romantik bir tatil isteyenlere kadar herkesin memnun kalacağı otelleri bulacaksınız.
 
Rehberi hazırlarken her köşeyi karış karış gezerek denizi, havuzu, plajları, hoşgörülü samimi personeli ve benzersiz eğlence ve dinlence anlayışlarıyla diğerlerinden ayrılan otelleri sizin için, buralarda konaklayarak test ettik. Ve şimdi edindiğimiz izlenimleri ve yaşadığımız mutlu edici deneyimleri sizlere en güzel fotoğraflarla anlatıyoruz…
 
 
Kitap Adı: Butik Oteller Kitabı 2011
Editör & Metin Yazarı: Bülent Ülger - Mürsel Sezen
Kapak Tasarımı: Ömer Uludağ
Yayın Tarihi: Mayıs 2011
Isbn: 978-605-5433-34-5
Barkod: 9 786055 433345
Sayfa: 444
Ebat: 12 x 22 cm
Türkçe & İngilizce
 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık