Grup Yayıncılık

English

SATIN ALMAK İÇİN

D&R'da Grup Yayıncılık KitaplarI

ÖNERİLER

Ezilenler

Ezilenler

    Ezilenler   Dostoyevski   Karşılıksız bir aşkın yakıcı esareti… ...Devamı ?

Kırmızı ve Siyah

Kırmızı ve Siyah

      Kırmızı ve Siyah   Stendhal   Standhal; Fransız Restorasyon döneminin yergi dolu bir resmini çiziyor.     ...Devamı ?

Facebook'ta Beğen

SİTELERİMİZ

ANKET

Butik Oteller Kitabı 2012

Toplam  yorum  |  Bölüm: Gezi  |  Yazdırın  |  

etiketler  Butik oteller Kitabı  Gezi rehberi  Kitap  Butik  

 
 
 
Raflardaki yerini alacağı gün takipçilerimiz tarafından sabırsızlıkla beklenen
Butik Oteller Kitabı 2012 çıktı!

 Bu yıl da okuyucularımız için yüzlerce otel gezdik. Bunların içinden en iyilerini seçtik ve kitabımıza tam 229 tanesini yerleştirdik.

 
Sayfalarımızda her bir otelin birbirinden güzel fotoğraflarını paylaştık. Hem dış cepheden çekilmiş fotoğraflara hem de oda fotoğraflarına yer verdik. “Butik Oteller Kitabı 2012”de görsellerimiz daha fazla ön planda. Otel bilgilerini de unutmadık elbette. Otele nasıl ulaşılır? En yakın merkeze uzaklığı nedir? Çocuk kabul ediyorlar mı? Kedim de gelebilir mi? Akla gelecek veya gelmeyecek her soru tarafımızdan düşünüldü. Yanıtları otel sayfalarımızda bulunabilir. Otellerin adresleri haritalarımızda özenle işaretlendi. Oda fiyatlarını paylaşmak isteyen otellerin sayfalarına fiyat aralıkları eklendi. Ayrıca bu yıl tatilcilerimizin otellere ulaşmasını daha da kolaylaştırmak için bir bölge indeksine yer verdik. Her köşesi cennet yurdumuzu 11 bölgeye ayırdık. Her bir bölgenin altında o bölgedeki otelleri listeledik. Her bölge için geniş coğrafik ve turistik bilgileri de dahil ettik. Tüm bunların yanında okurlarımıza her zamanki gibi hem unutulmaz hem de ekonomik bir tatil sunabilmek için çalışmayı da ihmal etmedik. Butik Oteller Kitabı 2012’yi satın alan tatilcilerimiz “Prestige Card” indirim kartını kitabın içindeki inserte monte edilmiş bulacaklar. Anlaşmalı otellerde konaklamada değişik oranlarda indirim fırsatı sağlayan “Prestige Card” 2013 Mart sonuna kadar yapılacak tüm konaklamalarda kullanılabilir.

 

Huzur dolu, sıra dışı, birbirinden özel ve güzel, kimi aksiyonun tam ortasında, kimi gözlerden ırak, seçkin, şirin, küçük ve butik, zevkle döşenmiş, kimi havuzlu, kimi deniz kenarı, kimi dağda, kimi yaylada, kimi de bir mağaranın oyuntusunda yüzlerce farklı tatta otel okurlarımızı bekliyor.
Grup Yayıncılık olarak bir yıllık emeğin ürünü “Butik Oteller Kitabı 2012”de memnuniyetle ağırladığımız konuk yazarımız Sayın Dr. Deniz Gökçe’ye ve güçlü yayın ekibimize teşekkür ediyoruz.
İyi tatiller!
 
 
“Elinizde tuttuğunuz Butik Oteller Rehberi, aralarında benim de tanıdığım arkadaşlarımın yer aldığı bir ekip tarafından titizlikle hazırlandı.
 
Esasında turizm ve seyahat üzerine yayın hazırlamanın son derece zor ve iddialı bir iş olduğunu düşünürüm.
 
Çünkü önerdiğiniz yeri ziyaret edecek kişi sayısı kadar farklı beklenti, farklı beğeni ve farklı algıyı peşinen kabul etmeniz gerekir.  Ne var ki her işte olduğu gibi bu işte de ciddiyet ve uluslararası standartlara saygı, başarıyı getirecektir. Ben bu açıdan, bu titiz çalışmaya emeği geçen herkesi tebrik etmek istiyorum.
 
Adı geçen butik otellerin her birini gidip görmesem de, bende gitme isteği uyandıran çok fazla ayrıntıya rastladım. Sayfaları çevirdikçe, ‘yola çıkmaya’ hazır olanları cesaretlendirecek, meraklandıracak pek çok özel not gördüm. Farklı olanı arayanlar ve keşfetme isteği her daim canlı olanlar için çok güzel bir rehber olmuş… Herkese iyi tatiller!"
 
Dr. Deniz Gökçe 
 
Kitap adı: Butik Oteller Kitabı 2012
Yayınlayan: Grup Yayıncılık
Konuk Yazar: Dr. Deniz Gökçe
Editör: Gizem Kumral
Görsel Yönetmen: Mehmet Akif Atasoy
Sayfa: 456 sayfa
Ebat: 12 cm x 22 cm
Yayın tarihi: Mayıs 2012
ISBN: 978-605-5433-62-8
Barkod no: 9 786055 433628
Fiyatı: 19.90 TL
Yayın Dili: Türkçe & İngilizce
 
SİPARİŞ VE BİLGİ İÇİN:
Tel: (0.212) 438 02 20-21
Fax: (0.212) 438 20 09
 
 
 
 
 
 


Yorum Yapın  

 Evet   Hayır

AkareNet
Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık